Aankomende wedstrijden

De 15 aankomende wedstrijden

Zaterdag 17 februari 2018

[table “24” not found /]

Zaterdag 21 april 2018

DatumTijdThuisploegUitploegSporthalPlaats
19 sep.16:00Dunamis DS 1 -Bladel DS 1Frankenhal Goirle
26 sep.17:00Bladel DS 1 -Gepidae DS 1X-SPORT Bladel
3 okt.11:30Voltena DS 3 -Bladel DS 1De Iris Nieuwendijk NB
10 okt.17:00Bladel DS 1 -ODI DS 2X-SPORT Bladel
15 okt.20:00Volley Tilburg DS 4 -Bladel DS 1Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) Tilburg
24 okt.17:00Bladel DS 1 -Cegelec ZUVO DS 1X-SPORT Bladel
31 okt.15:00Bladel DS 1 -VC Bravo DS 1X-SPORT Bladel
7 nov.14:45HLB Van Daal/DS DS 3 -Bladel DS 1De Misse Den Dungen
14 nov.18:00Bladel DS 1 -VV Stevo DS 1X-SPORT Bladel
28 nov.14:30De Burgst Breda DS 2 -Bladel DS 1Sportcentrum Breda Breda
12 dec.18:00Bladel DS 1 -Bok DS 1X-SPORT Bladel
16 jan.0:00Gepidae DS 1 -Bladel DS 1Sportcentrum UVT Tilburg
23 jan.18:00Bladel DS 1 -Voltena DS 3X-SPORT Bladel
30 jan.19:00ODI DS 2 -Bladel DS 1De Klep Oost West en Middelbeers
20 feb.18:00Bladel DS 1 -Volley Tilburg DS 4X-SPORT Bladel
27 feb.16:00VC Bravo DS 1 -Bladel DS 1De Wedert Valkenswaard
6 mrt.16:00Bladel DS 1 -HLB Van Daal/DS DS 3X-SPORT Bladel
13 mrt.16:30VV Stevo DS 1 -Bladel DS 1Boekweitstraat Zuiddorpe
20 mrt.14:30Cegelec ZUVO DS 1 -Bladel DS 1Onder de Mast Zundert
3 apr.16:00Bladel DS 1 -De Burgst Breda DS 2X-SPORT Bladel
10 apr.0:00Bok DS 1 -Bladel DS 1't Groene Woud Kapelle
17 apr.18:00Bladel DS 1 -Dunamis DS 1X-SPORT Bladel
DatumTijdThuisploegUitploegSporthalPlaats
12 sep.14:00Bladel JC 1 -Hovoc/VC Trivia/VC Athos JC 1X-SPORT Bladel
12 sep.14:00Bladel MC 2 -Bladel MC 1X-SPORT Bladel
12 sep.14:00Bladel MC 2 -Bladel MC 1X-SPORT Bladel
12 sep.16:00Bladel HS 3 -Spirit HS 2X-SPORT Bladel
19 sep.12:00VC Goirle MB 1 -Bladel MB 1Frankenhal Goirle
19 sep.13:45VCH PETREBELS Schijndel HS 1 -Bladel HS 2De Dioscuren hal Castor Schijndel
19 sep.15:30Westphal Kozijnen CSS HS 1 -Bladel HS 1Den Butter Rijen
19 sep.16:00Dunamis DS 1 -Bladel DS 1Frankenhal Goirle
19 sep.16:00VC Verrekijker MC 1 -Bladel MC 1De Kemmer Oirschot
19 sep.17:30Atak'55 HS 5 -Bladel HS 3Sportcentrum Waspik Waspik
26 sep.13:00Bladel JC 1 -Hovoc/VC Trivia/VC Athos JC 1X-SPORT Bladel
26 sep.13:00Bladel MB 2 -Hilver MB 1X-SPORT Bladel
26 sep.13:00Bladel MC 1 -Bladel MC 2X-SPORT Bladel
26 sep.13:00Bladel MC 1 -Bladel MC 2X-SPORT Bladel
26 sep.15:00Bladel DS 2 -Gepidae DS 4X-SPORT Bladel

Einde competitie

Alle competitiewedstrijden zijn gespeeld. Tot volgend seizoen! 🙂

Start typing and press Enter to search