Dames 2

Seizoen 2022-2023 – 2e Klasse

Spelers

Britt Huijbregts

#7

Emy Ansems

Eva Kuypers

Ivanka van der Meer

Luna Trompetter

#1

Noa Kuijpers

Rachelle van Limpt

Tessa Hooijen

Spelverdeler
#7

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 2

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 2

Anke Kuypers

Trainer maandag

Woensdag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Colinda Smits

Trainer woensdag

Pieter Weijs

Trainer woensdag

Wedstrijden

-

Stand

#TeamGPWV+-
1ODI DS 4830249758640
2VC Bravo DS 2728237706541
3Skunk DS 37242010680578
4Hajraa DS 67221911684629
5Bladel DS 2621188557508
6Donki Sjot DS 78171420710711
7Nuvoc DS 46131114508537
8Nuvo'68 DS 169918530584
9Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 585528559801
10Nuvo'68 DS 251119337500

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10 December 14:15Hajraa DS 6 - Bladel DS 2TU Studentenspc hal 1 in Eindhoven
17 December 19:00ODI DS 4 - Bladel DS 2De Klep in Oost west en middelbeers
21 January 16:30Nuvo'68 DS 2 - Bladel DS 2De Hongerman in Nuenen
28 January 18:00Bladel DS 2 - Nuvo'68 DS 1X-SPORT in Bladel
04 February 17:00VC Bravo DS 2 - Bladel DS 2De Wedert in Valkenswaard
11 February 18:00Bladel DS 2 - Nuvoc DS 4X-SPORT in Bladel
25 February 19:00Nuvoc DS 4 - Bladel DS 2Nuvochal in Veldhoven
04 March 16:15Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 5 - Bladel DS 2Sportzaal Muzerijk in Uden
11 March 18:00Bladel DS 2 - Skunk DS 3X-SPORT in Bladel
25 March 18:00Bladel DS 2 - Hajraa DS 6X-SPORT in Bladel
08 April 16:00Bladel DS 2 - Nuvo'68 DS 2X-SPORT in Bladel
11 April 20:30Donki Sjot DS 7 - Bladel DS 2De Misse in Den dungen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 November 18:00Bladel DS 2 - ODI DS 44-026-24, 25-19, 25-17, 25-12
15 November 20:45Skunk DS 3 - Bladel DS 23-221-25, 19-25, 25-21, 25-11, 15-11
12 November 18:00Bladel DS 2 - Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 54-025-16, 25-17, 25-12, 25-16
22 October 18:00Bladel DS 2 - VC Bravo DS 23-213-25, 25-22, 25-23, 17-25, 15-6
15 October 14:00Nuvo'68 DS 1 - Bladel DS 20-414-25, 23-25, 19-25, 20-25
17 September 18:00Bladel DS 2 - Donki Sjot DS 71-318-25, 13-25, 12-25, 25-18

Scroll naar top