Dames 3

Seizoen 2022-2023 – 3e Klasse

Spelers

Anke van Avendonk

Evie van de Ven

Isabelle van Lieshout

Meeke van Doorn

Noor van de Heijden

Robin van Dooren

Tess Brox

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Nick over de Vest

Trainer maandag

Woensdag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Colinda Smits

Trainer woensdag

Pieter Weijs

Trainer woensdag

Wedstrijden

Nick over de Vest

Coach

Stand

#TeamGPWV+-
1VC Bravo DS 31042348970737
2Hilver DS 110383111979798
3V.C. Hoogeloon DS 110231922871850
4Pegasus DS 110231922864854
5ODI DS 510171427806929
6Bladel DS 3107734670992

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11 February 16:00Bladel DS 3 - MVC De Hangar DS 2X-SPORT in Bladel
04 March 13:00VC Verrekijker DS 2 - Bladel DS 3De Kemmer in Oirschot
18 March 14:15Hajraa DS 9 - Bladel DS 3TU Studentenspc hal 1 in Eindhoven
25 March 16:00Bladel DS 3 - VC Verrekijker DS 2X-SPORT in Bladel
08 April 16:00Bladel DS 3 - VVC Best DS 2X-SPORT in Bladel
15 April 14:00MVC De Hangar DS 2 - Bladel DS 3Meerrijk in Eindhoven

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
04 February 16:00VVC Best DS 2 - Bladel DS 33-225-17, 12-25, 17-25, 25-20, 15-12
28 January 16:00Bladel DS 3 - Hajraa DS 92-326-24, 25-13, 22-25, 23-25, 10-15
10 December 15:00V.C. Hoogeloon DS 1 - Bladel DS 34-025-5, 25-10, 25-9, 25-20
07 December 20:00Bladel DS 3 - ODI DS 51-326-24, 18-25, 21-25, 15-25
03 December 16:00Hilver DS 1 - Bladel DS 34-025-17, 25-22, 25-5, 25-18
26 November 17:00ODI DS 5 - Bladel DS 34-025-17, 25-17, 25-21, 25-19
12 November 16:00Bladel DS 3 - V.C. Hoogeloon DS 11-327-25, 16-25, 7-25, 18-25
22 October 16:00Bladel DS 3 - Pegasus DS 12-325-21, 13-25, 21-25, 25-15, 8-15
15 October 18:00Pegasus DS 1 - Bladel DS 33-126-24, 25-7, 25-15, 22-25
08 October 18:00Bladel DS 3 - VC Bravo DS 31-326-24, 7-25, 12-25, 22-25
01 October 17:00VC Bravo DS 3 - Bladel DS 34-025-8, 25-9, 25-15, 25-11
17 September 18:00Bladel DS 3 - Hilver DS 11-313-25, 14-25, 25-20, 17-25

Scroll naar top