Dames 3

Seizoen 2022-2023 – 3e Klasse

Spelers

Anke van Avendonk

Evie van de Ven

Isabelle van Lieshout

Meeke van Doorn

Noor van de Heijden

Robin van Dooren

Tess Brox

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Nick over de Vest

Trainer maandag

Woensdag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Mark Mariën

Trainer woensdag

Wedstrijden

Nick over de Vest

Coach

Stand

#TeamGPWV+-
1Hilver DS 12862193147
2Pegasus DS 1154010074
3V.C. Hoogeloon DS 12544174179
4Bladel DS 311136995
5ODI DS 52117157198
6VC Bravo DS 3000000

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 October 18:00Bladel DS 3 - VC Bravo DS 3X-SPORT in Bladel
15 October 18:00Pegasus DS 1 - Bladel DS 3Sporthuis Reusel in Reusel
22 October 16:00Bladel DS 3 - Pegasus DS 1X-SPORT in Bladel
29 October 18:00Bladel DS 3 - ODI DS 5X-SPORT in Bladel
12 November 16:00Bladel DS 3 - V.C. Hoogeloon DS 1X-SPORT in Bladel
26 November 17:00ODI DS 5 - Bladel DS 3De Klep in Oost west en middelbeers
03 December 16:00Hilver DS 1 - Bladel DS 3Hercules in Diessen
10 December 15:00V.C. Hoogeloon DS 1 - Bladel DS 3D'n Anloop in Hoogeloon

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 September 18:00Bladel DS 3 - Hilver DS 11-313-25, 14-25, 25-20, 17-25

Scroll naar top