Heren 1

Seizoen 2022-2023 – 1e Klasse

Spelers

Bas Huising

Midden

Bas Jansen

Passer-loper
#8

Gijs Panken

Spelverdeler
#6

Jordi Ansems

Midden
#3

Marc van der Velden

Libero
#12

Nick over de Vest

Diagonaal

Paul Vosters

Passer-loper
#10

Pieter Weijs

Passer-loper
#1

Rick van Beek

Diagonaal

Roel van Beers

Passer-loper
#2

Thom Spooren

Spelverdeler
#8

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
20:30 - 22:00 uur, X-SPORT Sporthal 2

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
20:30 - 22:00 uur, X-SPORT Sporthal 2

Chantal van der Velden

Trainer maandag

Woensdag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
19:00 - 20:45 uur, X-SPORT Sporthal 1

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
19:00 - 20:45 uur, X-SPORT Sporthal 1

Bart Olieslagers

Trainer woensdag

Wedstrijden

Bart Olieslagers

Coach

Stand

#TeamGPWV+-
1ODI HS 1626214603461
2Bladel HS 17241910650620
3Volley Tilburg HS 4622188602531
4Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 27191514627665
5VC Blox HS 17171616665688
6Nuvoc HS 28161520766735
7Pegasus HS 16141314582588
8Spirit HS 16141213533544
9Hajraa HS 589926685808
10Skunk HS 354417426499

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
17 December 16:45Nuvoc HS 2 - Bladel HS 1Nuvochal in Veldhoven
19 December 21:00Bladel HS 1 - Pegasus HS 1X-SPORT in Bladel
28 January 18:00Bladel HS 1 - Volley Tilburg HS 4X-SPORT in Bladel
04 February 14:00Pegasus HS 1 - Bladel HS 1Sporthuis Reusel in Reusel
11 February 18:00Bladel HS 1 - VC Blox HS 1X-SPORT in Bladel
04 March 15:00Skunk HS 3 - Bladel HS 1De Bunders in Veghel
11 March 18:00Bladel HS 1 - Hajraa HS 5X-SPORT in Bladel
18 March 16:30Spirit HS 1 - Bladel HS 1De Rodenborch Hal in Rosmalen
23 March 21:00ODI HS 1 - Bladel HS 1De Klep in Oost west en middelbeers
15 April 16:15Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2 - Bladel HS 1Sportzaal Muzerijk in Uden

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 November 20:30Volley Tilburg HS 4 - Bladel HS 12-325-14, 12-25, 25-11, 19-25, 12-15
19 November 16:30Hajraa HS 5 - Bladel HS 11-322-25, 25-18, 22-25, 17-25
12 November 18:00Bladel HS 1 - Skunk HS 33-115-25, 25-23, 25-23, 25-21
05 November 18:00Bladel HS 1 - Nuvoc HS 23-115-25, 25-18, 25-16, 25-21
03 November 20:30VC Blox HS 1 - Bladel HS 11-316-25, 21-25, 25-17, 22-25
08 October 18:00Bladel HS 1 - Spirit HS 13-125-20, 23-25, 25-22, 25-14
17 September 18:00Bladel HS 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 21-326-24, 21-25, 28-30, 22-25

Scroll naar top