Heren 2

Seizoen 2020-2021 – 2e Klasse

Spelers

Arthur Gelderblom

Midden
#14

Bas Baselmans

Midden

Dirk Janssen

Passer-loper

Ferry van de Put

Midden

Marc van der Velden

Libero
#12

Nick over de Vest

Midden

Rick Seuntiëns

Rick van Beek

Diagonaal

Teppy van Sambeeck

Spelverdeler
#8

Thom Spooren

Passer-loper
#6

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 01-11 en vanaf 29-03):
20:30 - 22:00 uur, X-SPORT Sporthal 3

Winter (vanaf 02-11 en t/m 28-03):
21:00 - 22:30 uur, X-SPORT Sporthal 3

Chantal van der Velden

Trainer maandag

Woensdag

Zomer (t/m 01-11 en vanaf 29-03):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 1

Winter (vanaf 02-11 en t/m 28-03):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sporthal 1

René Klomp

Trainer woensdag

Wedstrijden

René Klomp

Coach

Stand

#TeamGPWV+-
1Nuvo'68 HS 22971191146
2VCE/PSV HS 22763198170
3ODI HS 2154010070
3Bladel HS 2154010189
5BVC HS 12544189172
6Nuvoc HS 32445188198
7VC Bravo HS 22336170198
8Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 31223107107
9Dunamis HS 1000000
10DKJO HS 1100465100
11VCH PETREBELS Schijndel HS 12008141200

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02 October 15:00VCE/PSV HS 2 - Bladel HS 2Sporthogeschool in Eindhoven
09 October 18:00Bladel HS 2 - ODI HS 2X-SPORT in Bladel
16 October 15:00VC Bravo HS 2 - Bladel HS 2De Wedert in Valkenswaard
23 October 18:00Bladel HS 2 - VCH PETREBELS Schijndel HS 1X-SPORT in Bladel
30 October 16:15Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 3 - Bladel HS 2Sportzaal Muzerijk in Uden
06 November 14:00Bladel HS 2 - Dunamis HS 1X-SPORT in Bladel
13 November 14:30Nuvoc HS 3 - Bladel HS 2Nuvochal in Veldhoven
20 November 16:30Bladel HS 2 - DKJO HS 1X-SPORT in Bladel
11 December 14:00Bladel HS 2 - Nuvo'68 HS 2X-SPORT in Bladel
18 December 16:00ODI HS 2 - Bladel HS 2De Klep in Oost west en middelbeers
15 January 17:00BVC HS 1 - Bladel HS 2De Drie Eiken in Bergeijk
22 January 16:00Bladel HS 2 - VCE/PSV HS 2X-SPORT in Bladel
05 February 16:00Bladel HS 2 - VC Bravo HS 2X-SPORT in Bladel
12 February 13:45VCH PETREBELS Schijndel HS 1 - Bladel HS 2De Dioscuren hal Castor in Schijndel
19 February 18:00Dunamis HS 1 - Bladel HS 2Frankenhal in Goirle
12 March 18:00Bladel HS 2 - Nuvoc HS 3X-SPORT in Bladel
19 March 17:00DKJO HS 1 - Bladel HS 2De Weijer in Mierlo
02 April 12:00Nuvo'68 HS 2 - Bladel HS 2De Hongerman in Nuenen
09 April 16:00Bladel HS 2 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 3X-SPORT in Bladel

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 September 14:00Bladel HS 2 - BVC HS 14-025-20, 25-23, 25-22, 26-24

Scroll naar top