Meisjes B1

Seizoen 2022-2023 – 1e Klasse

Spelers

Anna van der Eijk

Daan Rijkers

#1

Eske van Doorn

#2

Floor Smeets

#3

Hannah Fiers

#3

Ise Lemmens

#1

Veerle Louwers

#7

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
18:30 - 20:00 uur, X-SPORT Sportzaal 5

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
18:30 - 20:00 uur, X-SPORT Sportzaal 5

Thom Spooren

Trainer maandag

Woensdag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sporthal 1

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sporthal 1

Thom Spooren

Trainer woensdag

Wedstrijden

Thom Spooren

Coach

Stand

#TeamGPWV+-
1ODI MB 1831258793615
2MVC De Hangar MB 18252012714651
3VCE/PSV MB 19221820793830
4Bladel MB 17181514617611
5Donki Sjot MB 1710920578674
6Bladel MB 279821574688

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10 December 10:45Donki Sjot MB 1 - Bladel MB 1De Misse in Den dungen
17 December 13:00ODI MB 1 - Bladel MB 1De Klep in Oost west en middelbeers

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 November 18:00Bladel MB 1 - VCE/PSV MB 13-125-17, 25-17, 25-16, 15-25
14 November 18:30Bladel MB 1 - Bladel MB 23-225-27, 25-11, 25-21, 22-25, 15-9
12 November 16:00Bladel MB 1 - ODI MB 11-315-25, 25-15, 17-25, 12-25
05 November 16:00Bladel MB 1 - MVC De Hangar MB 10-49-25, 21-25, 19-25, 20-25
08 October 14:00MVC De Hangar MB 1 - Bladel MB 11-319-25, 16-25, 25-17, 17-25
01 October 15:00VCE/PSV MB 1 - Bladel MB 10-420-25, 22-25, 23-25, 13-25
17 September 16:00Bladel MB 2 - Bladel MB 13-125-20, 25-22, 25-18, 23-25

Scroll naar top