Meisjes B2

Seizoen 2020-2021 – 2e Klasse

Spelers

Daantje van Dooren

#9

Hannah Fiers

#3

Imme Lathouwers

#8

Ise Lemmens

#1

Louise Barben

#5

Maud Heuveling

#4

Meike Donker

#6

Pien Krekels

#2

Veerle Louwers

#7

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 01-11 en vanaf 29-03):
18:00 - 19:30 uur, X-SPORT Sporthal 1

Winter (vanaf 02-11 en t/m 28-03):
18:00 - 19:30 uur, X-SPORT Sportzaal 4

Thom Spooren

Trainer maandag

Woensdag

Zomer (t/m 01-11 en vanaf 29-03):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sportzaal 5

Winter (vanaf 02-11 en t/m 28-03):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sportzaal 5

Thom Spooren

Trainer woensdag

Wedstrijden

Thom Spooren

Coach

Stand

#TeamGPWV+-
1Hands up MB 12763206169
2VVC-Vught MB 1154010055
3VC Polaris MB 114319684
4Minerva MB 1122398106
5VCE/PSV MB 22226155196
6Spirit MB 1100455100

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
16 October 14:00VVC Best MB 2 - Bladel MB 2Naestenbest in Best
23 October 16:00Bladel MB 2 - Volley Tilburg MB 3X-SPORT in Bladel
30 October 16:00Bladel MB 2 - VC Vessem MB 1X-SPORT in Bladel
06 November 11:00Volley Tilburg MB 3 - Bladel MB 2Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) in Tilburg
20 November 16:45VC Vessem MB 1 - Bladel MB 2D'n Boogerd in Vessem
27 November 12:15MVC De Hangar MB 2 - Bladel MB 2Meerrijk in Eindhoven
04 December 14:00Bladel MB 2 - MVC De Hangar MB 2X-SPORT in Bladel
11 December 15:00VVC Best MB 2 - Bladel MB 2Naestenbest in Best

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 September 12:00Bladel MB 2 - MVC De Hangar MB 20-417-25, 9-25, 6-25, 12-25
18 September 14:00Bladel MB 2 - VVC Best MB 24-025-21, 25-18, 25-11, 25-12

Scroll naar top