Meisjes B2

Seizoen 2022-2023 – 1e Klasse

Spelers

Bibi Fischer

Daantje van Dooren

#9

Imme Lathouwers

#8

Jente van Limpt

#5

Louise Barben

#5

Meike Donker

#6

Puk Klessens

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
18:30 - 20:00 uur, X-SPORT Sportzaal 5

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
18:30 - 20:00 uur, X-SPORT Sportzaal 5

Thom Spooren

Trainer maandag

Woensdag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sporthal 1

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sporthal 1

Thom Spooren

Trainer woensdag

Wedstrijden

Thom Spooren

Coach

Stand

#TeamGPWV+-
1ODI MB 1831258793615
2MVC De Hangar MB 18252012714651
3VCE/PSV MB 19221820793830
4Bladel MB 17181514617611
5Donki Sjot MB 1710920578674
6Bladel MB 279821574688

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
03 December 15:00ODI MB 1 - Bladel MB 2De Klep in Oost west en middelbeers
10 December 14:00MVC De Hangar MB 1 - Bladel MB 2Meerrijk in Eindhoven
17 December 12:45Donki Sjot MB 1 - Bladel MB 2De Misse in Den dungen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 November 16:00Bladel MB 2 - MVC De Hangar MB 10-417-25, 18-25, 23-25, 12-25
19 November 16:00Bladel MB 2 - ODI MB 11-312-25, 20-25, 17-25, 26-24
14 November 18:30Bladel MB 1 - Bladel MB 23-225-27, 25-11, 25-21, 22-25, 15-9
12 November 14:00Bladel MB 2 - VCE/PSV MB 11-323-25, 20-25, 12-25, 25-20
08 October 16:00Bladel MB 2 - Donki Sjot MB 11-321-25, 25-20, 25-27, 21-25
24 September 15:00VCE/PSV MB 1 - Bladel MB 24-025-17, 25-15, 25-19, 25-15
17 September 16:00Bladel MB 2 - Bladel MB 13-125-20, 25-22, 25-18, 23-25

Scroll naar top