Meisjes B3

Seizoen 2022-2023 – 2e Klasse

Spelers

Anne Mollen

Britt Jansen

Eva Mollen

Hanna Tijssen

Imke van Dingenen

Iris van der Heijden

Izabela Rizoiu

Janneke van Gorp

Sophie Kennis

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sportzaal 4

Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
19:00 - 20:30 uur, X-SPORT Sportzaal 4

Gijs Panken

Trainer maandag

Woensdag

Geen training op woensdag.

Wedstrijden

Gijs Panken

Coach

Stand

#TeamGPWV+-
1VC Vessem MB 12872209145
2ODI MB 22862198170
3Hilver MB 12544175173
4VC Bravo MB 12227145209
5BVC MB 111138599
6Bladel MB 311137490

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 October 16:00Bladel MB 3 - VC Vessem MB 1X-SPORT in Bladel
20 October 19:00VC Bravo MB 1 - Bladel MB 3De Wedert in Valkenswaard
22 October 16:45VC Vessem MB 1 - Bladel MB 3D'n Boogerd in Vessem
29 October 16:00Bladel MB 3 - ODI MB 2X-SPORT in Bladel
12 November 14:00Bladel MB 3 - VC Bravo MB 1X-SPORT in Bladel
19 November 16:00Hilver MB 1 - Bladel MB 3Hercules in Diessen
26 November 16:00Bladel MB 3 - BVC MB 1X-SPORT in Bladel
10 December 13:00BVC MB 1 - Bladel MB 3De Drie Eiken in Bergeijk
17 December 15:00ODI MB 2 - Bladel MB 3De Klep in Oost west en middelbeers

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 September 16:00Bladel MB 3 - Hilver MB 11-317-25, 22-25, 10-25, 25-15

Scroll naar top