Meisjes C1

Seizoen 2020-2021 – 2e Klasse

Spelers

Daan Rijkers

#1

Eske van Doorn

#2

Floor Smeets

#3

Guusje Ramakers

Isi Maas

#4

Jente van Limpt

#5

Mette Groenland

#7

Nienke van de Linden

#9

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 01-11 en vanaf 29-03):
18:00 - 19:30 uur, X-SPORT Sportzaal 4

Winter (vanaf 02-11 en t/m 28-03):
18:00 - 19:30 uur, X-SPORT Sportzaal 5

Hans van Doorn

Trainer maandag

Tessa Hooijen

Trainer maandag

Woensdag

Geen training op woensdag.

Wedstrijden

-

Stand

#TeamGPWV+-
1Pegasus MC 12872201134
2VC Bravo MC 12654194181
3Bladel MC 1154010070
4VCE/PSV MC 211138090
5ODI MC 3100470100
5VVC Best MC 1100430100

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02 October 13:00VCE/PSV MC 2 - Bladel MC 1Sporthogeschool in Eindhoven
09 October 14:00Bladel MC 1 - Pegasus MC 1X-SPORT in Bladel
16 October 14:00Pegasus MC 1 - Bladel MC 1Sporthuis Reusel in Reusel
23 October 14:00Bladel MC 1 - VC Bravo MC 1X-SPORT in Bladel
30 October 14:00Bladel MC 1 - VVC Best MC 1X-SPORT in Bladel
06 November 15:00ODI MC 3 - Bladel MC 1De Klep in Oost west en middelbeers
20 November 14:00VVC Best MC 1 - Bladel MC 1Naestenbest in Best
04 December 14:00Bladel MC 1 - VCE/PSV MC 2X-SPORT in Bladel
11 December 13:00VC Bravo MC 1 - Bladel MC 1De Wedert in Valkenswaard

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 September 12:00Bladel MC 1 - ODI MC 34-025-18, 25-18, 25-14, 25-20

Scroll naar top