Meisjes C1

Seizoen 2020-2021 – 2e Klasse

Spelers

Daan Rijkers

#1

Eske van Doorn

#2

Floor Smeets

#3

Guusje Ramakers

Isi Maas

#4

Jente van Limpt

#5

Mette Groenland

#7

Nienke van de Linden

#9

Begeleiding

Maandag

Zomer (t/m 01-11 en vanaf 29-03):
18:00 - 19:30 uur, X-SPORT Sportzaal 4

Winter (vanaf 02-11 en t/m 28-03):
18:00 - 19:30 uur, X-SPORT Sportzaal 5

Hans van Doorn

Trainer maandag

Tessa Hooijen

Trainer maandag

Woensdag

Geen training op woensdag.

Wedstrijden

-

Stand

#TeamGPWV+-
1VC Verrekijker MC 1518156463336
2VC Riethoven MC 1315120300168
3Bladel MC 15131111413436
4VC Bravo MC 149810337349
5BVC MC 133310222290
6Bladel MC 242214225381

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 15:00Bladel MC 1 - VC Riethoven MC 10-43-25, 20-25, 10-25, 14-25
03 October 14:00VC Bravo MC 1 - Bladel MC 13-225-13, 19-25, 25-12, 23-25, 15-13
26 September 13:00Bladel MC 1 - Bladel MC 23-128-26, 25-11, 25-11, 14-25
19 September 16:00VC Verrekijker MC 1 - Bladel MC 13-214-25, 25-12, 22-25, 25-16, 15-8
12 September 14:00Bladel MC 2 - Bladel MC 10-416-25, 4-25, 17-25, 18-25

Scroll naar top