Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKM0C87/meisjes-c/2/programma.rss.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKM0C87/meisjes-c/2/resultaten.rss.

Meisjes C2

Seizoen 2020-2021 – 2e Klasse

Spelers

Anne Mollen

Britt Jansen

Eva Mollen

Hanna Tijssen

Imke van Dingenen

Iris van der Heijden

Lana van de Huijgevoort

Lieke Michelbrink

Begeleiding

Maandag

Geen training op maandag.

Woensdag

Zomer (t/m 01-11 en vanaf 29-03):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sportzaal 6

Winter (vanaf 02-11 en t/m 28-03):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sportzaal 6

Gijs Panken

Trainer woensdag

Wedstrijden

-

Stand

#TeamGPWV+-
1Pegasus MC 12872201134
2VC Bravo MC 12654194181
3Bladel MC 1154010070
4VCE/PSV MC 211138090
5ODI MC 3100470100
5VVC Best MC 1100430100

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

Scroll naar top