Meisjes C2

Seizoen 2020-2021 – 2e Klasse

Spelers

Anne Mollen

Britt Jansen

Eva Mollen

Hanna Tijssen

Imke van Dingenen

Iris van der Heijden

Lana van de Huijgevoort

Lieke Michelbrink

Begeleiding

Maandag

Geen training op maandag.

Woensdag

Zomer (t/m 01-11 en vanaf 29-03):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sportzaal 6

Winter (vanaf 02-11 en t/m 28-03):
17:30 - 19:00 uur, X-SPORT Sportzaal 6

Gijs Panken

Trainer woensdag

Wedstrijden

-

Stand

#TeamGPWV+-
1VC Verrekijker MC 1518156463336
2VC Riethoven MC 1315120300168
3Bladel MC 15131111413436
4VC Bravo MC 149810337349
5BVC MC 133310222290
6Bladel MC 242214225381

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 13:00Bladel MC 2 - VC Bravo MC 11-38-25, 25-14, 11-25, 15-25
03 October 16:00VC Verrekijker MC 1 - Bladel MC 24-025-13, 25-4, 25-11, 25-10
26 September 13:00Bladel MC 1 - Bladel MC 23-128-26, 25-11, 25-11, 14-25
12 September 14:00Bladel MC 2 - Bladel MC 10-416-25, 4-25, 17-25, 18-25

Scroll naar top