Meisjes C1
Seizoen 2023-2024 – 3e Klasse
Spelers
Anne Rooijakkers
Brinn van de Meerakker
Dewi van Engeland
Ilva Bel
Isabelle op de Beek
Isis van Heijst
Kris Klessens
Kris van Dingenen
Lente van Hees
Lica van Luijk
Lynn van Oosteren
Mirte Nous
Sam Kuijpers
Suus Meijer
Tess Raes
Zuzanna Giza
Begeleiding
Maandag
Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
18:45 - 20:15 uur, X-SPORT Sportzaal 5
Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
18:45 - 20:15 uur, X-SPORT Sportzaal 5
Eske van Doorn
Trainer maandag
Ilse van der Heijden
Trainer maandag
Woensdag
Zomer (t/m 07-11 en vanaf 04-04):
17:00 - 18:30 uur, X-SPORT Sporthal 1
Winter (vanaf 08-11 en t/m 03-04):
17:00 - 18:30 uur, X-SPORT Sporthal 1
Eske van Doorn
Trainer woensdag
Chantal van der Velden
Trainer woensdag
Wedstrijden
-
Stand
# | Team | G | P | W | V | + | - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nuvoc MC 1 | 8 | 38 | 31 | 2 | 801 | 470 |
2 | Pegasus MC 1 | 8 | 28 | 23 | 11 | 774 | 644 |
3 | Bladel MC 1 | 8 | 20 | 16 | 17 | 671 | 662 |
4 | VC Riethoven MC 1 | 8 | 13 | 11 | 21 | 651 | 753 |
5 | MVC De Hangar MC 3 | 8 | 1 | 1 | 31 | 429 | 797 |
Uitslagen
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
23 March 13:00 | ODI MC 4 - Bladel MC 1 | 3-1 | 25-20, 25-11, 25-22, 12-25 |
16 March 15:00 | VC Verrekijker MC 2 - Bladel MC 1 | 1-3 | 19-25, 16-25, 25-21, 24-26 |
09 March 14:00 | Bladel MC 1 - Pegasus MC 1 | 0-4 | 19-25, 17-25, 20-25, 19-25 |
02 March 16:00 | Hilver MC 1 - Bladel MC 1 | 2-3 | 19-25, 27-25, 25-15, 26-28, 12-15 |
24 February 14:00 | Bladel MC 1 - VC Riethoven MC 1 | 1-3 | 20-25, 25-27, 23-25, 25-15 |
27 January 16:00 | Bladel MC 1 - VC Verrekijker MC 2 | 4-0 | 25-19, 25-9, 25-8, 25-16 |
20 January 18:00 | VC Riethoven MC 1 - Bladel MC 1 | 1-3 | 18-25, 25-15, 16-25, 23-25 |
13 January 14:00 | Bladel MC 1 - Hilver MC 1 | 3-2 | 23-25, 10-25, 25-21, 25-20, 15-0 |
16 December 14:00 | Bladel MC 1 - Pegasus MC 1 | 0-4 | 16-25, 16-25, 24-26, 26-28 |
09 December 18:00 | VC Riethoven MC 1 - Bladel MC 1 | 1-3 | 25-22, 16-25, 21-25, 12-25 |
25 November 14:00 | MVC De Hangar MC 3 - Bladel MC 1 | 0-4 | 8-25, 12-25, 17-25, 8-25 |
18 November 15:00 | Nuvoc MC 1 - Bladel MC 1 | 4-0 | 25-12, 25-20, 25-12, 25-5 |
11 November 14:00 | Bladel MC 1 - VC Riethoven MC 1 | 3-1 | 25-19, 20-25, 25-18, 27-25 |
04 November 14:00 | Pegasus MC 1 - Bladel MC 1 | 3-2 | 22-25, 25-13, 25-14, 17-25, 15-13 |
21 October 14:00 | Bladel MC 1 - Nuvoc MC 1 | 0-4 | 9-25, 19-25, 19-25, 9-25 |
07 October 14:00 | Bladel MC 1 - MVC De Hangar MC 3 | 4-0 | 25-6, 25-9, 25-19, 25-14 |